Valsts iestādes uz gada beigām pamatīgi patērējušās

0 komentāri

Decembris licis aizmirsties ministriju un iestāžu ļaudīm – šonedēļ LNT Top 10 uzzināja, ka desmitiem miljonu pārpalikums, kas budžetā gada laikā bijis Valsts kasē, decembrī iztērēts ar uzviju un valsts naudas makā izveidojies 300 miljonu deficīts.

Ja tas, ka gada beigas ir visādu līgumu termiņu beigas, vēl būtu saprotams, tad visādu iekārtu un vajadzību apmierināšanu, tostarp brangu prēmēšanu, šonedēļ kritizēja gan valsts prezidents, gan Saeimas opozīcija.

No Sirds Latvijai Saeimas frakcijas vadītāja Inguna Sudraba: ”Es neredzu pamatu, kāpēc atlīdzības izdevumiem decembrī būtu bijis jāpieaug gandrīz par piekto daļu, salīdzinot ar to summu, kādu katru mēnesi vidēji atlīdzībā tērē. Tas nozīmē, ka ir notikusi ļoti liela visāda prēmēšana, jo savādāk es nevaru pamatot šādu atlīdzības pieaugumu. Milzīgs izdevumu pieaugums ir arī, kas skar kārtējos izdevumus, uzturēšanas izdevumus.”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas