Valsts administrācijas skola kafijai tērēs teju 42 000 eiro

0 komentāri

Valsts administrācijas skola kafijas paužu nodrošināšanai plāno tērēt 41 999 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Līgums par pakalpojumu tikt slēgts ar uzņēmumu SIA “MISE.VK”, kas nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Šis pats uzņēmums apkalpo arī Saeimas un Ministru kabineta ēdnīcas.

Iepirkuma konkursa nolikumā noteikts, ka līguma darbības laikā jānoorganizē līdz 3000 kafijas pauzēm. Turklāt ir jāparedz iespēja, ka kafijas pauzes tiek organizētas vienlaicīgi vairākām mācību grupām ar dažādu personu skaitu, kur maksimālais personu skaits ir 400.

Nolikumā arī bija noteikts, ka neparedzētos gadījumos jābūt iespējai noorganizēt kafijas pauzi vismaz trīs stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža.
Kafijas pauzēs paredzēts iekļaut kafiju, pienu, tēju, uzkodu maizītes, pīrādziņus ar gaļu, smalkmaizītes, augļus un dārzeņus, dažādas sāļās uzkodas un kūciņas.

Valsts administrācijas skola ir lielākais mācību centrs ierēdņiem un valsts pārvaldes darbiniekiem Latvijā. Tās uzdevums ir attīstīt un nodrošināt kvalitatīvu mācību un konsultāciju piedāvājumu, kas vērsts uz valsts pārvaldē un pašvaldībās nodarbināto aktuālajām un nākotnes vajadzībām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas