Valdība piešķirs 4,3 miljonus eiro Turcijai bēgļu krīzes risināšanai

2 komentāri

Lai palīdzētu Turcijai bēgļu krīzes risināšanā, Latvijas valdība atvēlēs 4,3 miljonus eiro. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis norāda, ka lēmums piešķirt šo summu pieņemts, jo Latvijai jābūt solidārai ar pārējām Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Latvija vēlas, lai šī summa būtu jāpiešķir Turcijai 2017. gadā, taču par konkrētu grafiku vēl jāvienojas ar Eiropas Komisiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā Eiropas Savienībai Turcijas bēgļu krīzes risināšanai divu gadu laikā būs jāatvēl 2,5 miljardi eiro – tā vismaz aicinājis Eiropas Komisijas vadītājs Žans Klods Junkers. Kopumā Turcijas teritorijā atrodas divi miljoni patvēruma meklētāju, un minētā summa nepieciešama viņu uzturēšanai.

Zināms, ka Latvijai divu gadu laikā Turcijai būtu jāatvēl 4,3 miljonus eiro.

Foto: bēgļi Turcijā

2 komentāri

TOP komentāri

 • Koko
  0

  Koko

  Kaut kas reti stulbs. Turcijas robeža ir caura, jo bez problēmām iziet cauri tie, kuri vēlas pievienoties Islama valsts kaujiniekiem un precēties gribošās meitenes. Zemē nomesta nauda.

  28.11.2015 12:22

 • Protams
  0

  Protams

  Turcijas armija kļūs vēl spēcīgāka.

  27.11.2015 11:11

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas