Tas ir nolemts! Latvijai jāuzņem 250 bēgļu no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem

3 komentāri

Latvijai būs jāuzņem 250 bēgļu, kuri pārsvarā nāks no Eritrejas un Sīrijas – tā no Ministru kabineta ārkārtas sēdes ziņo TV3 žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica.

Pēc koalīcijas sanāksmes pirmdien Ministru prezidente Laimdota Straujuma norādīja, ka varētu būt jāuzņem 250 līdz 251 bēglim, un šāds lēmums pieņemts arī valdībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc pirmdienas rītā izskanējušās informācijas divas koalīcijas partijas piekritušas bēgļu uzņemšanai, bet Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL-TB/LNNK) bijusi pret to.

Sīrijas bēgļu gaitas:

Jau vēstīts, ka Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītāji vienojušies, ka dalībvalstis nākamajos gados varētu uzņemt 60 000 bēgļu, tomēr par konkrētu risinājumu bēgļu uzņemšanai un sadalīšanai pa valstīm diskusijas vēl turpināsies. Paredzēts, ka ES valstu iekšlietu ministri līdz jūlija beigām vienosies par konkrētu piedāvājumu bēgļu uzņemšanai dalībvalstīs.

Tiek plānots, ka ES valstis nākamajos divos gados uzņems 40 000 patvēruma meklētāju no Sīrijas un Eritrejas, kuri atrodas Itālijā un Grieķijā. Tāpat paredzēts nodrošināt mītnesvietu 20 000 cilvēku no trešajām valstīm, kuriem nepārprotami nepieciešama starptautiska aizsardzība.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Tante
  +4

  Tante

  Salikt visus kuģī un prom uz Dzimteni! Eiropa visiem āfrikāņiem par mazu!

  06.07.2015 21:28

 • māmiņa
  +1

  māmiņa

  Jā un katrs šis bēglis un viņu bērns saņems milzigu pabalstu dzivošanai Latvijā. Apsmiekls! Latviešu tautības bērnam izmaksā bērnunaudu 11eiro āpmērā taču bēgļu bērniem līdz pat 80eiro. Kas jūs saspiedušies. Un pēctam brīnās ka Latviešu tauta "izbēg" dzīvot citur. Šādā veidā Latvijā drīzumā paliks vien Latviešu sirmgalvji un cittautiešu bēģļi. ĀPĀRDOMĀJIET TO....

  07.07.2015 08:03

 • Sieviete
  0

  Sieviete

  Ebolas virusu grib ,lai mes te visi sakeram,galigis vajprats!!!!

  07.07.2015 09:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas