Valdība atbalsta ārstu un medmāsu algu palielināšanu, tomēr ne visiem mediķiem

0 komentāri

Izrādās, ka Saeimas apstiprinātajā ārstniecības personu atalgojuma palielināšanas plānā privātās praksēs strādājošie ģimenes ārsti nav iekļauti.

Veselības aprūpes nozarē atkal rūgst neapmierinātība – otrdien, 22. decembrī, valdība atbalstīja 10 miljonu eiro piešķiršanu ārstniecības personu algu palielinājumam par 10 procentiem. Tomēr liela daļa ģimenes ārstu ir sašutuši, jo uz viņiem tas neattiecas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Dakteri pieprasīs politiķiem labot šo situāciju. Ja Saeimas deputāti nereaģēs, būšot ārstu protesti, sola mediķi.

Ārsti turklāt ir izpētījuši, ka algas pielikums gaidāms arī ar veselības nozari tieši nesaistītām personām. Proti, slimību profilakses un kontroles centra, kā arī  medicīnas muzeja darbiniekiem. Taču lielai daļai ģimenes ārstu papildu nauda neatradās.

Tikmēr Veselības ministrijā skaidro, ka tiem ģimenes ārstiem, kuri strādā poliklīnikās nākamgad algas pielikums ir paredzēts. Savukārt ģimenes dakteriem privātpraksēs – nē. Veselības ministrija divu mēnešu laikā sola izpētīt situāciju un tad ziņot valdībā par nepieciešamo papildu finansējumu.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas