Vairums Latvijas iedzīvotāju netic, ka Ņemcova slepkavība tiks izmeklēta objektīvi

0 komentāri

Kamēr Krievijas mediji ziņo par aizvien jauniem Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavībā aizdomās turamajiem, Latvijā objektīvai šīs slepkavības izmeklēšanai netic 73% Latvijas iedzīvotāju. Šos rezultātus pastiprina neoficiāla informācija, ka daļa līdz šim aizturēto, iespējams, ir saistīti ar augsta ranga Krievijas drošības iestāžu amatpersonām.

Nedēļu pēc Boris Ņemcova slepkavības aizdomas par saistību ar šo lietu krīt uz kopumā 7 cilvēkiem, un vēl vienu, kurš Čečenijas galvaspilsētā Groznijā policijas aplenkumā uzspridzinājās. Svētdien Maskavas Basmannijas rajona tiesā tika nogādāti 5 apsūdzētie, kas tika paturēti apcietinājumā. Vēl 2 cilvēki tika aizturēti nedēļas nogalē specoperācijas laikā Čečenijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim noziegumā atzinies tikai viens no aizturētajiem – Zaurs Dadajevs, kurš faktiski uzņēmies vainu slepkavības organizēšanā, un savu rīcību pamatojis ar reliģiskiem motīviem. Viņam kā ticīgam cilvēkam neesot bijuši paciešami Borisa Ņemcova negatīvie izteikumi par par musulmaņiem Krievijā, pravieti Muhamedu un islāmu.

Tam, ka aizturētie ir īstie vaininieki noziegumā, gan netic lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju.

TNS Latvija aptauja liecina, ka 73% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka Ņemcova slepkavībā vainīgie pie atbildības saukti netiks. Tam, ka tiks veikta objektīva izmeklēšana, tic vien 17% respondentu. 10% iedzīvotāju šajā jautājumā viedokļa nav.

Tikmēr, atsaucoties uz neoficiāliem avotiem, pienāk ziņas par slepkavībā aizdomās turamo saistību ar augstām Čečenijas drošības iestāžu amatpersonām.

Turklāt Zauru Dadajevu, kurš atzinis līdzdalību slepkavībā, izrādās, pazīst arī Čečenijas Republikas vadītājs Ramzans Kadirovs, kurš izteicies, ka Dadajevs ir īsts Krievijas patriots.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas