Vairākums iedzīvotāju veselības aprūpi Latvijā vērtē kā ļoti zemu

0 komentāri

Veselības nozare Latvijā tiek vērtēta ļoti dažādi. Daļa nozares ekspertu uzskata, ka tā ir nožēlojamā stāvoklī. Problēmas rada ne tikai naudas trūkums, bet arī mediķu kvalifikācija; attieksme pret pacientiem; medicīnisko pakalpojumu sasniedzamība un daudz ka cits.

Iedzīvotāji veselības aprūpes sistēmu vērtē ar 4,3 punktiem 10 punktu skalā. Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punktu) snieguši 14%. Vidēju – 5 un 6 punkti – 35%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr vairākums 49% TNS aptaujāto iedzīvotāju saka, – veselības aprūpe Latvijā vērtējama kā ļoti zema, dodot četrus un mazāk punktus. Tikai divi procenti aptaujāto nav norādījuši konkrētu vērtējumu.

Atbildot uz jautājumu – vai pēdējā gada laikā ir pamanītas kādas pozitīvas izmaiņas, tad apstiprinoši atbildēja vien 9% aptaujāto. Tomēr vairākums – 77% – saka, ka nekādi uzlabojumi veselības sistēmā gada laikā nav. 14% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas