Vairāki cilvēki slēpojot guvuši smagas traumas

0 komentāri

Vakar, slēpojot un baudot ziemas priekus, dažāda veida smagas traumas guvuši kopumā pieci cilvēki, vēsta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Vidzemē 65 gadus vecs vīrietis slēpojot kritis un lauzis roku, tāpat ar rokas lūzumu slimnīcā nogādāts 28 gadus vecs vīrietis un 18 gadus veca jauniete. Savukārt smagu kājas lūzumu slēpojot guvusi 25 gadus veca sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr kāda 11 gadus veca meitene Pierīgā, laidusies lejā no kalna ar šļūcamrīku, neveiksmīgi kritusi un ar muguras traumu, kā arī vairākiem kaulu lūzumiem nogādāta slimnīcā.

Meža darbos smagas traumas guvuši divi vīrieši

Aizvadītajā diennaktī meža darbos smagas traumas guvuši divi vīrieši. Zemgalē 46 gadus vecs vīrietis, ar lentēm nostiprinot baļķu kravu, uz grēdas uzkāpis piecu metru augstumā, taču kritis un guvis smagus sasitumus un kaulu lūzumus.

Savukārt Vidzemē 47 gadus vecam vīrietim meža darbos uzkritis nozāģētais koks. Cietušais ar mugurkaula traumu un smagiem iekšējo orgānu sasitumiem nogādāts slimnīcā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas