Vairāk nekā puse iedzīvotāju pārliecināti, ka Latvijai nevajadzētu uzņemt bēgļus

4 komentāri

Kamēr valdība spriež, kā uzņemt valstī patvēruma meklētājus, vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju nemaz nevēlas, lai šeit ierastos bēgļi. Par šādiem datiem liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Vairāk nekā puse jeb 55% iedzīvotāju uzskata, ka Latvijai bēgļi nav jāuzņem. Salīdzinoši biežāk šādi domā cittautieši. Savukārt 12% – pārsvarā rīdzinieki un jaunieši – uzskata, ka jāuzņem tieši 250 patvēruma meklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr 18% iedzīvotāju domā, ka valstij vajadzētu uzņemt mazāk bēgļu – šādu pozīciju salīdzinoši biežāk atbalsta iedzīvotāji, kuri ģimenē sarunājas latviski.

Bet 6% neiebilstu, ja uzņemamais iebraucēju skaits būtu lielāks.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Marī
  0

  Marī

  Es arī nesaprotu, kur ņemti šie dati, un kuri cilvēki ir izņēmuma kārtā aptaujāti. Arī man neviens neko nav jautājis. Secinu, ka visi publicētie dati nav objektīvi.

  20.07.2015 22:56

 • vava
  0

  vava

  Latvija jau kadreiz bija tie emigranti,moldavi ukraini,vaitad nepietika tas bardaks un kriminals???

  15.07.2015 22:59

 • seniore
  0

  seniore

  Vai tad valdība kādreiz ir rēķinājusies ar tautas viedokli ?Lai tad valdība arī uztur par saviem līdzekļiem un nevis par tautas nodokļiem to jau visi zin,ka valdība ir valsts valstī,dara ko grib,kur tad ir tie slavenie eiro parlamentārieši?Ko tad tie klusē?

  14.07.2015 23:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas