Vairāk nekā 200 pareizticīgo gremdējas Daugavas svētītajos ūdeņos

0 komentāri
Vairāk nekā 200 pareizticīgo gremdējas Daugavas svētītajos ūdeņos
Foto: Guntis Meisters, TV3 Ziņas

Tev noteikti jāizlasa

Aukstais laiks šodien neatturēja daudzus pareizticīgos Rīgā atzīmēt ūdens iesvētīšanu Kunga Kristīšanas svētkos, un vairāk nekā divi simti cilvēku gremdējās aukstajā ūdenī iepretim Lielā Kristapa statujai.

Pareizticīgie pirmdien, 19. janvārī, svin Dieva radīšanas svētkus, atmiņā atsaucot laiku, kad Jordānas upes ūdeņos tika kristīts Jēzus Kristus. Lielā ūdens iesvētīšana notiek gan pareizticīgo dievnamos, gan zem atklātām debesīm.

Guntis Meisters, TV3 ZiņasGuntis Meisters, TV3 Ziņas:

TV3 Ziņas novēroja, ka šajā pasākumā piedalījās arī mātes ar maziem bērniem, pat jaundzimušajiem. Pēc iegremdēšanās uzrunātie cilvēki uzsvēra, ka jūtas labi. Tas palīzot norūdīties un uzlabo veselību.

Cerot uz dziedināšanu, cilvēki stājās garā rindā, lai gremdētos Daugavas ūdeņos. Katram ir sava pārliecība, kāds tam iemesls. Ledus aukstais ūdens tam nebija šķērsis.

Skaties arī video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas