Vai traumatisms iespaido Rīgas Dinamo sniegumu?

0 komentāri

Kā jūs, skatītāji un lasītāji, rīkojaties saslimšanas vai savainojumu gadījumā? Liela daļa, visticamāk,  izmanto iespēju saņemt slimības lapu un veseļoties. Taču sportisti, tostarp hokejisti, komandā ir tik, cik ir, tāpēc bieži viņi ir spiesti, par spīti savainojumiem, turpināt spēlēt. Noskaidrojām, cik liela nozīme traumām ir hokejā kopumā un kā tās ietekmē sportistu karjeru.

Trieciens, sitiens, grūdiens – tas ir mūsdienu hokeja rokraksts. Šajā sezonā Dinamo neiepriecina ar savu sniegumu, tāpēc varbūt vainojamas spēlētāju traumas? Pārliecinošs vairākums no jums uzskata, ka neveiksmju iemesli slēpjas citur. Cerēsim, ka mūsu hokejisti nostāsies uz uzvaru takas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bijušais hokejists Oļegs Sorokins uzskata, – ja hokejisti ir labi pastrādājuši treniņprocesā, tad hokejisti ir pietiekami spēcīgi, lai pārvarētu grūtības hokeja laukumā. Hokeja eksperts Guntars Paste savukārt uzskata, ka traumas ir normāla parādība hokejā. “Ja traumu nav, tad treneri sāk baidīties. Tas nozīmē, ka visi komandā ir baltroči,” norāda G. Paste.  Vairāk – skaties.lv.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas