Vai policijas nabadzības dēļ cieš sabiedrības drošība? Policists strādā arī par apkopēju

0 komentāri

Krīzes dziļumā, 2009. gadā, notika masveida policijas štata vietu samazināšana, un šīs nabadzības rezultātā tagad izveidojusies situācija, ka viens cilvēks – policists – nereti ir gan sargs, gan apkopējs, gan atslēgu glabātājs.

Tas, ka šāda situācija nav pieņemama un apdraud sabiedrības drošību, izkristalizējies aizvadītajā nedēļā, kad no izolatora Ogrē pamanījās izbēgt divi 18 gadus veci puiši, kas bija aizturēti par zādzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”2009. gadā notika masveida policijas štata darbinieku samazināšana, atbrīvošana. Tā rezultātā mēs esam pie šīs te nabadzības. Viens policijas darbinieks veic arī uzkopšanas darbus, jo diemžēl nav šo apkopēju,” stāsta Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns. Viņš gan norāda – ja tiktu ievērotas drošības instrukcijas, jauniešu bēgšana nebūtu bijusi iespējama.

Jau ziņojām – pagājušās darba nedēļas beigās no Ogres policijas izolatora aizbēga divi 18 gadus veci puiši, kuriem par zādzībām bija piemērots apcietinājums. Vienu jaunieti izdevās aizturēt drīz pēc bēgšanas, otru policisti meklēja visu nakti, līdz notvēra šodien no rīta kādas paziņas dzīvoklī. Notikušais radījis daudzus jautājumus, taču galvenais no tiem – kā bēgšana vispār varēja notikt? Tiek vērtēta arī policistu atbildība notikušajā.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas