Vai normāli? Dažviet Rīgā dzīvokļos tikpat “silti”, kā aiz loga

0 komentāri

Ķengaraga iedzīvotāji salst – viņu dzīvokļos gaisa temperatūra gandrīz tāda pati kā aiz loga. Tas viss – parādnieku dēļ. 

Ārā ir auksti, tas ir normāli, jo ir novembris. Savukārt dzīvokļos gan vajadzētu būt silti – par to pārliecināti Prūšu ielas 17.a nama iedzīvotāji Ķengaragā. Viņiem vēl aizvien nav apkures, un cilvēki jau vairs nesaprot, ko darīt – lamāties vai raudāt. Nepalīdz pagaidām itin nekas. Pagaidām atliek vien sildīties ar elektrisko sildītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mājas iemītnieki zina – ēkai ir parāds. Tas nevienam nav noslēpums. Vislielākais parādnieks meklējams 11. dzīvoklī – viņš parādā ir trīs tūkstošus eiro, taču esot vecs vīrs un – ko gan no tāda paņemsi? Tad, kad jāsalst, līdzjūtībai tomēr nav vietas, un ļaudis prasa palīdzību no apsaimniekotāja. Taču līdz šim, viņuprāt, to nav saņēmuši.

“Viņš pat nerādās te. Sapulces nesasauc, ar cilvēkiem nerunā. Cik reižu es esmu teikusi – Gunti, dari kaut ko! Palīdzi! Viņš neko nedara!” tā apsaimniekotāja rīcību raksturo kāda nelaimīga šā nama iedzīvotāja.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas