Vai ministru algas ir jāceļ?

1 komentārs

Nupat Saeimas deputāte Lolita Čigāne ierosināja, ka ministriem būtu jāceļ algas. Jautājums izrādījās pietiekoši jutīgs, lai pārējie politiķi pret ierosinājumu izturētos piesardzīgi. Tomēr politiķi atzīst, ka ministra amatu kandidātus ir grūti atrast un viens no iemesliem ir salīdzinoši zemais atalgojums.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma atzīsta, ka daudzi atsakās no ministra posteņa, jo atbildība un atalgojums nav salīdzināmi. Arī eksperti uzsver – ministra algai jābūt vismaz četrām vidējo algu līmenī. Lietuvā ministra alga ir lielāka, tāda tā ir arī Igaunijā. Turklāt Latvijā, ja ministrs vēlas sapucēties, viņš to bieži vien dara par savu algu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vai ministru algu pacelšana būtu attaisnojama – skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Ministrs BIEŽI pucējas par savu naudu, pārējie- vienmēr.Interesanti, kādēļ?

    29.09.2015 14:44

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas