Vai Lipmans kurina naidu starp latviešiem, krieviem un ebrejiem? Dinamo vadība aicina izvērtēt viņa izteikumus

4 komentāri

Hokeja kluba Dinamo Rīga vadība izplatījusi paziņojumu, kurā aicina izvērtēt nacionālā naida kurināšanu Latvijas Hokeja federācijas (LHF) vadītāja Kirova Lipmana izteikumos intervijā Krievijas medijam Sportfakt.

Pagājušonedēļ tika publicēta Lipmana intervija, kurā viņš pauda uzskatus, ka latvieši ir lieli nacionālisti, un viņu vidū ir liela nepatika pret krieviem un ebrejiem. Sarunā ar Sportfakt LHF prezidents un Grindex padomes priekšsēdētājs pauda uzskatu, ka daudzi viņu apskauž dēļ veiksmīgās uzņēmēja karjeras un “sapņo iebāzt kabatā naudu, kuru citi cilvēki ir nopelnījuši”.

“Ja es nebūtu bijis ebrejs, bet gan latvietis, tad attiecības būtu pavisam citādas un viņi mani uz rokām nēsātu. Zvēru, ka tā ir taisnība,” sacīja Lipmans.

Dinamo vadība izplatītajā paziņojumā norāda, ka Lipmana izteikumi nodara kaitējumu Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem, kā arī Latvijas, Izraēlas, Krievijas un citu valstu attiecībām.

“Ja latvieši necienītu ebrejus, kā gan Lipmans varētu 19 gadus ieņemt amatu Latvijas Hokeja federācijā? Kā gan Lipmans varētu būt viens no bagātākajiem cilvēkiem Latvijā, ja šeit viņam nebūtu radīti visi apstākļi viņa biznesa attīstībai? Un kā tagad Lipmans, pēc saviem sabiedrību aizskarošajiem apgalvojumiem, domā turpmāk pildīt Latvijas sabiedrības uzticētos pienākumus Latvijas Hokeja federācijā un skatīties cilvēkiem acīs?” vaicāts Dinamo vadības paziņojumā.

Hokeja komandas vadība aicina izvērtēt LHF prezidenta izteikumus un to, vai tajos nav saskatāmas nacionālā naida kurināšanas pazīmes.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Līva
  +1

  Līva

  Šogad tā mūsu hokeja komanda pārsvarā izskatījās pašķidra.Lieta jau nav naudā,bet tās daudzumā.Man vienalga kādas tautības,bet vecis ir vecis,arī galveno treneri laikam nopircis humpalu bodē.Brīnišķīgi vārtsargi,arī jaunie spēlētāji,bet spēle pret Krieviju noslāpē visu labo,kas bija.Cerība mirst pēdējā!

  23.05.2016 13:55

 • bet
  +1

  bet

  man neko tas nekaitē

  23.05.2016 13:34

 • uzzy
  +1

  uzzy

  Vecums nenāk viens... bēdīgi

  23.05.2016 13:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas