Vai Latvijā beidzot būs Eiropas cienīgi vilcieni? Izsludināts jau trešais iepirkums

2 komentāri

Pieteikušies pieci pretendenti, kuri grib piegādāt Latvijai 32 jaunus elektrovilcienus.

Šis ir jau trešais Pasažieru vilciena mēģinājums iegādāties jaunus vilcienus, jo iepriekšējie divi iepirkuma konkursi izgāzās. Pasažieru vilciena izsludinātajā elektrovilcienu iepirkuma pirmajā kārtā pieteikušies arī divu iepriekšējo konkursu uzvarētāji – Spānijas uzņēmums CAF un Šveices Stadler, kā arī uzņēmumi Škoda, Talgo un Uraļskije lokomotivi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepirkums tiek organizēts divās kārtās. Pasažieru vilciens tuvākā mēneša laikā izvērtēs pirmajā kārtā iesniegtos piedāvājumus un nosauks tos pretendentus, kas kvalificējušies otrajai kārtai. 2016. gada pavasarī uzņēmums plāno paziņot konkursa uzvarētāju.

Iepirkumā plānots iegādāties elektrovilcienus ar 400 līdz 450 pasažieru sēdvietām. Satiksmes ministrijā iepriekš norādīja, ka finansēt jauno vilcienu iepirkumu varēs pats Pasažieru vilciens.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Vai
  +1

  Vai

  kāds šos klaunus vēl uztver nopietni ?

  31.10.2015 07:00

 • Nu re
  +1

  Nu re

  Vilcienu nebūs, jo zagļi um blēži pie teikšanas.

  30.10.2015 16:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas