Vai latviešu ģimene var iedzīvoties Gruzijā?

5 komentāri

TV3 turpina dokumentālo stāstu sēriju par latviešiem, kurus dzīve aizvedusi uz dažādākajiem pasaules nostūriem. Šoreiz TV3 viesojās Gruzijā, kur nu uz dzīvi ir apmetusies Inapšu ģimene.

Nav gluži tā, ka dzīvošana citā valstī Inapšu ģimenei būtu kaut kas nepiedzīvots – sešus gadus Inepšu ģimene ir dzīvojusi Dienvidkorejā un gadu Honkongā. Uz Dienvidkoreju Inese devās kā koncertmeistare, bet Robertam tālajā zemē tika piedāvātas biznesa karjeras iespējas. Tur dzīve viņus saveda kopā. Pēc pavadītajiem gadiem Āzijā, Robertam japāņu kompānija piedāvāja darbu Gruzijā, un ģimene devās uz skaisto Kaukāza zemi, ko viņi izbauda ceļojot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nu gads jau ir nodzīvots Gruzijā un gan Inese, gan Roberts atzīst, ka Āzijā dzīve ir daudz straujāka, taču nodzīvojot gadu Gruzijā vietējo iedzīvotāju attieksme pret dzīvi iemācījusi abus latviešus to baudīt nesteidzīgāk. Viņi arī atzīst, ka Gruzijā ir daudz vairāk latviešu. Viņi pat apmeklē pasākumus, kur latvieši kopīgi dzied. Pārceļoties varbūt bijusi neziņa, kā būs ar dzīves apstākļiem. Inepšu ģimenes vecākā atvase pat vaicājis, vai būs jādzīvo sabrukušā mājā. Tomēr pārvākšanās neērtības nu ir aiz muguras, ģimenes vecākais bērns – dēls Francis ir lieliski iejuties vietējā skolā, bet Gruzijā ģimene ir piedzīvojusi pieaugumu.

Viņi atzīst, ka  rūpīgi piedomā par savas latviskās identitātes saglabāšanu un kādreiz arī atgriezties dzimtenē.

Skaties video

5 komentāri

TOP komentāri

 • Leons
  0

  Leons

  Jauki ir visur , ja ir tādas iespējas būt plašajā pasaulē ! Esmu bijis divas reizes Gruzijā , braukšu atkal , un domāju ka klimata dēļ , tur uzturēšos krietni ilgāk !

  26.12.2014 10:56

 • mjaa
  0

  mjaa

  Nav gluži tā, ka dzīvošana citā valstī Inapšu ģimenei būtu kaut kas nepiedzīvots – sešus Inepšu ģimene ir dzīvojusi Dienvidkorejā un gadu Honkongā.
  Ko sesus-gadus, menesus, varbuut gadsimtus?
  Blaaviens, nu kur var cept taadus nebaudaamus rakstus?

  25.12.2014 17:55

 • mjaa
  0

  mjaa

  Raksts uz atru roku sagraabstiits....
  Ne iista apraksta, ne saakuma, ne nobeiguma plus veel taada kluuda, kaa deelis Francis? Autoram-----

  25.12.2014 17:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas