Vai izglītības iestādēs būtu jāpopularizē viendzimuma partnerattiecības?

0 komentāri

Populārākajās interneta vietnēs izplatīts aicinājums parakstīties, lai bērnu tiesību aizsardzības likumā tiktu ieviests pants, kas liedz izglītības iestādēs reklamēt viendzimuma attiecības.

Biedrība ”Sargāsim mūsu bērnus” piedāvā sekojošus likuma grozījumus.

  • ”Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs dzimumaudzināšanai jābūt balstītai uz Latvijas Republikas Satversmes 110. panta. Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma ir aizliegta.”
  • ”Bērnu kā dalībnieku vai skatītāju aizliegts iesaistīt pasākumos, kuru mērķis ir viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma.”

Ja būs savākti nepieciešamie 30 00o parakstu, tad par šo jautājumu tiks rīkots referendums.

TV3 raidījuma Bez Tabu aptaujātie iedzīvotāji norāda, ka izglītības iestādēs nevajadzētu reklamēt viendzimuma partnerattiecības, savukārt Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji norāda, ka bažām nav pamata, jo izglītības iestādēs netiek popularizētas viendzimuma laulības.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas