Vai izglītības iestādēs būtu jāpopularizē viendzimuma partnerattiecības?

0 komentāri

Populārākajās interneta vietnēs izplatīts aicinājums parakstīties, lai bērnu tiesību aizsardzības likumā tiktu ieviests pants, kas liedz izglītības iestādēs reklamēt viendzimuma attiecības.

Biedrība ”Sargāsim mūsu bērnus” piedāvā sekojošus likuma grozījumus.

  • ”Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs dzimumaudzināšanai jābūt balstītai uz Latvijas Republikas Satversmes 110. panta. Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma ir aizliegta.”
  • ”Bērnu kā dalībnieku vai skatītāju aizliegts iesaistīt pasākumos, kuru mērķis ir viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma.”

Ja būs savākti nepieciešamie 30 00o parakstu, tad par šo jautājumu tiks rīkots referendums.

TV3 raidījuma Bez Tabu aptaujātie iedzīvotāji norāda, ka izglītības iestādēs nevajadzētu reklamēt viendzimuma partnerattiecības, savukārt Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji norāda, ka bažām nav pamata, jo izglītības iestādēs netiek popularizētas viendzimuma laulības.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas