Vai godīgi? Carnikavā par dārza mājiņu vēlas iekasēt 8 reizes lielāku nodokli

1 komentārs

Dārza mājiņa nav vieta, kur var dzīvot visu gadu, taču Carnikavas novadā no kādas sievietes pašvaldība vēlas iekasēt astronomisku nodokli.

Kādai iedzīvotājai liels bijis šoks, ka par viņas neapdzīvojamo vasarnīcu Carnikavā nāksies maksāt astoņas reizes vairāk nekā līdz šim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Carnikavas novada būvvaldes vadītājs Ainārs Grikmanis, jautāts, vai nav iespējams šo nodokli pārskatīt ēkās, kurās nav iespējams dzīvot visu gadu, saka, ka tas nenotikšot… Savukārt ar VARAM ministra Kaspara Gerharda starpniecību panākts tas, ka tuvākajās domes sēdēs tiks skatīts jautājums par likmes pazemināšanu.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Juris
    0

    Juris

    Ne vienmēr esmu sajūsmā, kā bez tabu traktē lietas, bet, ja viņunebūtu, es nezinu, kas sai valstī būtu

    27.02.2016 15:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas