Vai ES pieņemtie lēmumi ir pietiekami bēgļu krīzes novēršanai? Skaties LNT 900 sekundes

0 komentāri

Valdības darba prioritātes turpmāk būs demogrāfiskās situācijas uzlabošana un ģimenes dzīves kvalitāte, tā teikts jaunās valdības deklarācijā.

Kurā posmā šobrīd ir bēgļu krīze Eiropā, un vai pieņemtie lēmumi ir pietiekami šīs krīzes novēršanai?

Par šiem tematiem skaties LNT 900 sekunžu interviju ar ANO Starptautiskās Migrācijas organizācijas Rīgas biroja vadītāju, demogrāfu Ilmāru Mežu.

Skaties.lv nodrošina LNT tiešraidi internetā.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas