Vai Dzemdību namam Daugavpilī draud slēgšana? Šādas bažas tiek kategoriski noraidītas

0 komentāri

Daugavpils domes vadībai beidzamajā laikā bieži nākas apstiprināt vai atspēkot dažādas runas, kas laiku pa laikam paklīst pilsētā. Viena no jaunākajām vēstīm, kas satraukusi sabiedrību ne pa jokam, ir saistīta ar Daugavpils reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļas darbību un iespējamo slēgšanu, vēsta reģionālais medijs Latgales Laiks.

Sākotnēji tika pieļauts, ka Dzemdību nams patiešām varētu tikt uz laiku slēgts ārstu trūkuma dēļ.  Daugavpils mērs Jānis Lāčplēsis pauda, ka dakteru trūkst visās nodaļās un arī dzemdību nodaļa nav izņēmums, turklāt arī mediķi mēdz slimot, viņš teica. Vienreiz Dzemdību nams jau ir bijis slēgts stafilokoku infekcijas uzliesmojuma dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šādi izteikumi radījuši satraukumu Daugavpilī ne pa jokam, tādēļ drīz vien bažas kliedētas. “Nav nepieciešamības slēgt dzemdību namu pat uz laiku. Pilsētai tā ir ļoti svarīga iestāde. Situācija stabilizējas. Ārsti ir atveseļojušies un atsāk strādāt,” pauda Latvijas otras lielākās pilsētas mērs.

Kādā pagastā Latgalē sācies ”bēbīšu bums”; kas šajos laukos tik īpašs?

Dubnas pagasts Daugavpils novadā ir vienīgais, kur pagājušajā gadā nav samazinājies iedzīvotāju skaits, un tur gluži otrādi – arvien vairāk mazuļu nāk pasaulē, turklāt tieši Dubnā ir piedzimuši vienīgie dvīņi, vēsta reģionālais medijs Latgales Laiks.

Pērn nelielajā Dubnas pagastā piedzima 14 bērni, kas ir par desmit bērniem vairāk nekā 2014. gadā.
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas