Vai atceries šo latgaliešu kaķēnu, kurš meklēja mājas? Kā viņam tagad klājas?

1 komentārs

Aptuveni pirms nedēļas portāls Skaties.lv ziņoja par kādu pilnīgi melnu minku, kurš, dzimis Latgalē, kādā zemnieku saimniecībā, kur minču jau pietiek, labprāt atrastu jaunas mājas! Cilvēku atsaucība bija liela, un “bez-nevienas-baltas-spalviņas” melno un ārkārtīgi mīlīgo kaķēnu pieteicās izaudzināt vairāki cilvēki.

Priekšroka tika dota kādai sievietei no Salacgrīvas puses, kura ar portāla Skaties.lv redakciju sazinājās pirmā un solīja minkam gan pagalmu lauku mājās, kur rotaļāties, gan arī kompāniju – kādu gadu vecu, draudzīgu un rotaļīgu kaķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Minkas ceļš uz jaunajām mājām bija vesels piedzīvojums – lai nokļūtu pie jaunajiem saimniekiem, melnais brīnumiņš ceļoja no Daugavpils puses uz Rīgu, dažas dienas padzīvojās Skaties.lv ziņu redaktores gādīgajā aprūpē, un tad jau turpināja ceļu uz Salacgrīvas pusi.

Tagad jau kaķēns laimīgi iedzīvojies savās jaunajās mājās!

Paldies visiem, kas dalījās ar ziņu un palīdzēja kaķītim satikt jaunos saimniekus!

Kaķēna piedzīvojumi Rīgā!

Skaties foto!

1 komentārs

TOP komentāri

  • minka
    0

    minka

    Cik forshi,buus tagad salacgriivietis!

    30.05.2016 19:37

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas