Vai atcelt mājasdarbus nedēļas nogalēs? Sabiedrības domas dalās…

1 komentārs

“Vai Jūs atbalstāt iniciatīvu atteikties no mājas darbu uzdošanas skolēniem nedēļas nogalēm?” Iedzīvotāju vidū šī iniciatīva sabiedrībā tiek uztverta pretrunīgi, liecina GfK veiktā aptauja.

39% aptaujāto ar savu “jā” atzīst, ka sestdienās un svētdienās bērniem nevajadzētu, galvu nolīkušiem, sēdēt pie mājasdarbiem uz pirmdienu. Un tieši tikpat daudz aptaujas dalībnieku – 39% – šai idejai saka skaidru “nē” un uzskata, ka atteikties no mājasdarbiem, kam jābūt gataviem uz pirmdienu, nedrīkstētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tostarp gandrīz piektā daļa aptaujāto jeb 18% atzīst, ka par bērnu noslogotību trūkst informācijas, tāpēc arī viņi neņemas spriest par mājasdarbu grafika revidēšanu. Savukārt 4% respondentu vai nu nav viedokļa par to, kā bērni nes skolu uz mājām, vai arī atzīst, ka viņus šis jautājums neinteresē.

Saskaņā ar aptauju, vecāki paši sagājuši ragos, jo mājasdarbu pildīšanu brīvdienās atbalsta un noliedz pilnīgi vienāds skaits tētu un mammu. Ar tik diametrāli pretēju nostāju pavisam noteikti var prognozēt, ka paraksti tiks savākti ātrāk nekā domāts. Vai tas ko mainīs, kad par to spriedīs gudrās galvas, tas gan nav tik droši.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Ja kāds darbs, piem.,projektinš, domraksts, ko nevar paspēt izdarīt stundas laikā un jāpabeidz mājās līdz stundai nākošajā nedēļā, tas tiek darīts svētdienas vakarā.Un ja šādi darbini nedēļas laikā sakrājas vairāki(dienā 1), tad svētdien salasās oi-oi-oi,vecāki brēc par pārslodzi.Vecāki necenšas noskaidrot patiesibu, bet skaļi vaimanā interneta un TV.Cik bieži vini aprunājas ar skolotājiem?

    02.05.2016 07:21

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas