Vai atcelt mājasdarbus nedēļas nogalēs? Sabiedrības domas dalās…

1 komentārs

“Vai Jūs atbalstāt iniciatīvu atteikties no mājas darbu uzdošanas skolēniem nedēļas nogalēm?” Iedzīvotāju vidū šī iniciatīva sabiedrībā tiek uztverta pretrunīgi, liecina GfK veiktā aptauja.

39% aptaujāto ar savu “jā” atzīst, ka sestdienās un svētdienās bērniem nevajadzētu, galvu nolīkušiem, sēdēt pie mājasdarbiem uz pirmdienu. Un tieši tikpat daudz aptaujas dalībnieku – 39% – šai idejai saka skaidru “nē” un uzskata, ka atteikties no mājasdarbiem, kam jābūt gataviem uz pirmdienu, nedrīkstētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tostarp gandrīz piektā daļa aptaujāto jeb 18% atzīst, ka par bērnu noslogotību trūkst informācijas, tāpēc arī viņi neņemas spriest par mājasdarbu grafika revidēšanu. Savukārt 4% respondentu vai nu nav viedokļa par to, kā bērni nes skolu uz mājām, vai arī atzīst, ka viņus šis jautājums neinteresē.

Saskaņā ar aptauju, vecāki paši sagājuši ragos, jo mājasdarbu pildīšanu brīvdienās atbalsta un noliedz pilnīgi vienāds skaits tētu un mammu. Ar tik diametrāli pretēju nostāju pavisam noteikti var prognozēt, ka paraksti tiks savākti ātrāk nekā domāts. Vai tas ko mainīs, kad par to spriedīs gudrās galvas, tas gan nav tik droši.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Ja kāds darbs, piem.,projektinš, domraksts, ko nevar paspēt izdarīt stundas laikā un jāpabeidz mājās līdz stundai nākošajā nedēļā, tas tiek darīts svētdienas vakarā.Un ja šādi darbini nedēļas laikā sakrājas vairāki(dienā 1), tad svētdien salasās oi-oi-oi,vecāki brēc par pārslodzi.Vecāki necenšas noskaidrot patiesibu, bet skaļi vaimanā interneta un TV.Cik bieži vini aprunājas ar skolotājiem?

    02.05.2016 07:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas