Vai alkometra mērījums var būtiski nokristies 5 minūšu laikā?

0 komentāri

Vai alkometra rādītājs 5-10 minūšu laikā var nokristies no 0,59 līdz 0,34? Šādu iespējamību ļoti apšauba sertificētu alkometru izplatītājs Mārcis Rēdmanis. Tieši tik krasas izmaiņas policijas alkometra rādījumos pieredzējis kāds puisis. Viņam, tāpat kā alkometru izplatītājam, ir versija, ka policijas alkometri nav precīzi.

Skaties.lv jau vēstīja par eksperimentu, kurā atklātas ceļu policijas darba aizkulises. Ar slēpto kameru nofilmētajā materiālā policijas alkometrs uzrādīja krietni augstāku alkohola daudzumu salīdzinājumā ar apturētā šofera līdzpaņemto mērierīci, kādu izmanto arī Igaunijas ceļu policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Reaģējot uz publiskoto videomateriālu, kas atklāj visai diskutablus faktus par alkometru mērījumiem, Valsts policija uzsākusi dienesta pārbaudi, kurā tiks izvērtēta ceļu policista rīcība, kā arī noskaidrots, vai viņš ir veicis manipulācijas ar alkometra datiem.

Foto:

 

Tikmēr alkometru izplatītājs pauž, – gadījumi, kad šoferiem nav ticības policijas alkometru rādījumiem, ir bijuši vairāki. Viņš pat norāda, – tā ir tendence Latvijā.

Tikmēr Valsts policijā pauž, – alkometri tiek pārbaudīti divas reizes gadā, un to mērījumu precizitāti vismaz konkrētajā gadījumā, visticamāk, nebūtu jāapšauba.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas