Vāc parakstus par lielveikalu slēgšanu svētdienās

6 komentāri

Sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv sākta parakstu vākšana par lielveikalu slēgšanu svētdienās. Iniciatīvas autori norāda, ka šāda prakse ir visās attīstītajās Rietumeiropas valstīs. 

”Cilvēkiem radīsies iespēja vairāk pavadīt laiku ar ģimenēm, sev tuviem cilvēkiem un draugiem! Cilvēkiem būs iespēja doties dabā, nevis burzmā pavadīt dienu piesmakušā un trokšņainā lielveikalā. Ekonomika valstī no tā noteikti necietīs, bet gan radīsies arī iespēja mazajiem uzņēmējiem, tirdziņiem,” aicina iniciatīvas autori.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa, vairāk nekā divu nedēļu laikā iniciatīvu atbalstījis vien 241 Latvijas iedzīvotājs.

6 komentāri

TOP komentāri

 • P.s.
  +1

  P.s.

  Atgādināšu - lielveikali nav pārtikas veikali.....

  25.04.2016 08:58

 • Par
  +1

  Par

  Es atbalstu. Tiesam ta butu lieliska atslodze gimenem ar berniem. Jo musdienas laiks ir DARGS!!! Mes katru dienu skrienam, nepamanam sev apkart skaisto, jo esam piesieti pie lielveikalu akcijam.. 7 diena- ideala atslodzes diena gan organismam, gan pratam!!!!

  25.04.2016 07:35

 • Nu re
  +1

  Nu re

  Krievijā dzīvi krievam traucē kioski, kurus visnotaļ centīgi grauj pēc putina pavēles, Latvijā-lielveikali.

  25.04.2016 07:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas