Uzziņu dienests: dīvainākos jautājumus saņemam tieši pilnmēness laikā

0 komentāri

1876. gadā Bostonā Aleksandrs Greiems Bells izgudroja telefonu – tā vismaz uzskata lielākā daļa pasaules. Diez vai viņš toreiz domāja, ka šai ierīcei pēc pusotra gadsimta būs tik daudz un dažādu funkciju. Tostarp tas noder arī tad, ja jūs kaut ko nezināt. Bez Tabu Vasaras darbu ietvaros Ēriks Palkavnieks ir nolēmis būt par atbilžu sniedzēju visdažādākajā tēmās.

Vasaras sezonā daudzi iedzīvotāji vēlas noskaidrot, kādi pasākumi un izklaides notiek viņu dzīvesvietas apkaimē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzziņu dienestam zvanījuši ir arī bērni, lūdzot palasīt pasakas, anekdotes, vai uzdodot dažādus nestandarta jautājumus, un, kā atzīst paši darbinieki, šādi zvani arī viņiem pašiem šķiet visjautrākie.

Visdīvainākos jautājumus visbiežāk sanāk saņemt pilnmēness laikā, novērojuši uzziņu dienesta darbinieki. Aroda priekšrocība ir tāda, ka, veicot šo darbu un atbildot uz citu jautājumiem, arī pats var uzkrāt vērtīgas zināšanas.

Šā stāsta varoņa jaunā darbavieta Transcom Worldwide Latvia šogad patiešām piedāvā reālu vasaras darbu visiem skolēniem. Tā, ka droši var pieteikties, ja vēlaties pamēģināt pa vasaru daudz runāt pa tālruni.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas