Uzskatāms piemērs! Gānīšanās par cilvēkiem sociālajos tīklos var novest pie tiesu darbiem

0 komentāri

Kādas BMW vadītājas dzīve nu ir pamatīgi sabojāta, jo viņas un viņas mazā bērna attēls ir ievietots sociālajos tīklos ar pavadošu tekstu, ka viņa it kā esot nekaunīgi pārkāpusi ceļu satiksmes noteikumus. Tagad sieviete grasās taisnību par apmelošanu meklēt tiesā un jau uzrakstījusi iesniegumu Valsts policijā.

Skaties.lv jau ziņoja, ka pamatīgu ievērību sociālajos tīklos izpelnījās kāda fotogrāfija Facebook, kur BMW automašīna redzama ceļa kreisajā pusē. Tāpat minēts, ka BMW vadītāja esot principiāli stāvējusi savā ceļa pusē nevis apbraukusi pretī braucošo automašīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā noskaidroja Skaties.lv, šajā ceļa posmā nudien taisnība ir BMW autovadītājas pusē, turklāt, sazinoties ar BMW vadītāju, ir atklājies, ka viņa tiek apmelota, jo pretī braucošās automašīnas šoferis pirmais uzsācis konfliktu, bet viņa pavadone sākusi uzņemt fotogrāfijas, kuras vēlāk ievietojusi sociālajos tīklos.

Tagad BMW vadītājas dzīve ir pamatīgi sabojāta, jo apmelojošo ierakstu Facebook redzējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Vīrs sievietei ieteicis pat nomainīt automašīnu, taču visvairāk satrauc tas, ka attēlā redzams arī sievietes mazais bērns. Tagad BMW vadītāja taisnību meklēs tiesā, viņa pauda portālam Skaties.lv.

BMW vadītāja ir šokā par šoferi, kas principa pēc nedod ceļu un gānās sociālajos tīklos

Iepriekš kāda sieviete, automašīnas pasažiere, savā Facebook kontā rakstīja, ka, braucot pareizajā ceļa joslā, viņai ceļu aizšķērsojusi kāda pretim braucoša kundze ar BMW zīmola automobili un pieprasījusi, lai vadītājs brauc pa otru joslu. To viņa pamatojusi ar akmeņaino ceļu, kas varot apskādēt viņas lepno spēkratu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas