Uzrakstu Ukrainas atbalstam uz AB dambja steidz notīrīt nost

0 komentāri

Uzrakstu “Rīga”, kurš novietots galvaspilsētā uz AB dambja, papildinājis uzraksts ”Ukraina”, kā arī sirsniņa, liecina sociālajā tīklā ”Facebook” ievietots attēls. Tiesa gan, pāris stundas pēc tā parādīšanas uzraksts tiek tīrīts nost, liecina informācija sociālajos tīklos.

Uzraksts ”Ukraina” ar baltu krāsu uzrakstīts uz asfalta.

Pēcpusdienā galvaspilsētas pašvaldības dienesti to steidza notīrīt.

Šādi uzraksts izskatījās piektdienas rītā, kamēr tam vēl nebija ķērušies klāt uzkopēji:

Foto avots: Facebook/Una Pūpola

Foto avots: Facebook/Una Pūpola

Jau ziņots, ka uzraksts ”Rīga” nesen pēc Rīgas domes ierosinājuma zaudēja garumzīmi un tās vietā parādījās sirds, kas krāsota galvaspilsētas karoga krāsās – zilibalta. Tas radījis sašutumu mākslinieku un dizaineru aprindās, kā arī daļā sabiedrības. Rīgas mērs N. Ušakovs solījis, ka pēc 18. novembra uzraksts garumzīmi atgūšot.

Savukārt Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija (VKPAI) 5.septembrī Kultūras pieminekļu uzskaites komisijas sēdē pieņēma lēmumu iekļaut uzrakstu “Rīga” aizsargājamo kultūrvēsturisko pieminekļu sarakstā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas