Uzņēmums sevi reklamē ar Ušakovam un viņa kaķiem līdzīgu attēlu; kaķi var prasīt kompensāciju

0 komentāri

Interneta un televīzijas uzņēmums Balticom izveidojis reklāmu, kura vizualizācijā izmantots kāds kungs zilā uzvalkā un ar brillītēm, kā arī divi kaķi, daudziem liekot vilkt paralēles ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu un viņa kaķiem Kuzju un Muri.

Kā portālam Skaties.lv pauda Balticom pārstāvji, reklāmu esot veidojuši “radoši cilvēki”, tādēļ ir grūti pateikt, kādēļ tieši šāds attēls iešāvies prātā, veidojot reklāmu. Taču tas, ka attēlā redzamais kungs un kaķi būtu saistīti ar Nilu Ušakovu, tiek kategoriski noliegts. “Sagadīšanās,” – tā to komentē Balticom pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Nila Ušakova pārstāve Laila Ivāna Rīgas mēra vārdā portālam Skaties.lv atbild ar joku – Rīgas mēram ir vienalga, taču kaķi varētu piedzīt kompensāciju. Taču, ņemot vērā, ka Rīgas domes kaķi zināmā mērā ir kļuvuši par interneta zvaigznēm, šāds reklāmas gājiens esot visai izdevies. “Nekā citādāk kā ar humoru gan to uztvert nevaram,” pauda Ivāna.

Lūk, arī reklāma!

Foto – Kuzja un Muris!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas