Uzmanies! Pavasarī pieaug velo zādzību skaits!

1 komentārs

Jau piecus gadus policijā darbojas speciāli izveidotā velosipēdu zādzību apkarošanas grupa, kas palīdzējusi samazināt velosipēdu zādzību skaitu. Diemžēl, sākoties siltākam laikam, arī velozagļu aktivitātes pieaug.

Pirms pieciem gadiem ik mēnesi Rīgas reģionā tika nozagti 150 velosipēdi – tagad situācija ir krietni uzlabojusies, un, pateicoties aktīvam policijas darbam, vidēji mēnesī tiek reģistrētas 30 velozādzības. Lielākā daļa nozagto divriteņu netiek atrasti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tuvojoties aktīvai velobraucēju sezonai, arī policija aicina iedzīvotājus parūpēties par savu velosipēdu drošību.

Visbiežāk tiek zagti velosipēdi, kas uz brīdi atstātu bez uzraudzības un nav pieslēgti. Tāpat bieži zog no pagrabiem, šķūnīšiem, garāžām.

Ceļu satiksmes drošības direkcijā ir reģistrēti 29 tūkstoši velosipēdu. Salīdzinot ar velo skaitu Latvijā – vismaz miljons –  tas nav daudz, taču tā ir iespēja atturēt zagli no velozādzības.

Foto

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Xtians
    0

    Xtians

    Hmm, varbūt tas, ka pavasarī pieaug velo zādzību skaits, izskaidrojams ar to, ka pieaug velosipēdu izmantotāju skaits pēc ziemas sezonas, kad lielākā daļa bija ieziemojuši savus minamos? Bet tā ir tikai versija, drošvien, ka tur nav korelācijas.

    21.03.2016 13:36

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas