Uzmanies no kabatzagļiem sabiedriskajā transportā un pieturās

0 komentāri

Kabatzādzībām nav sezonas rakstura – vasarā Tevi viegli apzagt, jo nav virsdrēbju ar iekškabatām, bet ziemā biezās drēbes ir mazāk jutīgas un arī cilvēku burzma sabiedriskajā transportā ir daudz lielāka. Visbiežāk zādzības notiek tur, kur ir daudz cilvēku, – sabiedriskajā transportā vai transporta pieturvietās.

Parasti upuris tiek nolūkots jau pie transportlīdzekļa pieturas, novērtējot viņa iespējamo turības līmeni un izpētot maka novietojumu, jo tieši pie pieturās cilvēki sagatavo braukāšanai vajadzīgo naudu vai mēnešbiļeti, maku izņemot un ieliekot atkal atpakaļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visbīstamākās ir pieturas, kur pienāk daudzi transportlīdzekļi. Ja jūs braucat no Centrāltirgus vai Centrālās stacijas apkārtnes, ir dubults iemesls uzmanīties.

Kāpjot sabiedriskajā transportā, pirmkārt, domā par to, kur tajā brīdī atrodas Tavs maks, nevis par to, vai dabūsi sēdvietu. Kļūsti uzmanīgs, ja kāds uzsvērti laipni palaiž pa priekšu vai Tavā priekšā pēkšņi iedomājas sašņorēt kurpi.

Somu, kurā atrodas maks, vienmēr turi sev priekšā, drošības pēc uzliekot tai arī roku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas