Uzmanies! Gar Rīgas-Ventspils šoseju klejo izbēdzis strauss

0 komentāri

Uz autoceļa Rīga-Ventspils klejo no Ozolpils muižas izbēdzis strauss. Pēdējo reizi putns redzēts pie bijušās Trest degvielas uzpildes stacijas, ziņo Neatkarīgās Tukuma Ziņas.

Šī nav pirmā reize, kad strauss devies brīvsolī. Piecu gadu laikā šis ir jau otrs gadījums, kad putnam izdevies aizmukt.

Dzīvnieku pazinēji brīdina, ka gadījumos, ja strauss jūt apdraudējumu, viņš var kļūt agresīvs un uzbrukt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas