Uzmanību! Aukstajā laikā jāuzmanās no kaķiem automobiļa dzinējā!

1 komentārs
Uzmanību! Aukstajā laikā jāuzmanās no kaķiem automobiļa dzinējā!
Foto avots: Es Esmu Kaķis/Facebook

“Rudenī diezgan bieža parādība ir tā, ka kaķīši mēģina izmantot tikko piebrauktas automašīnas vēl neatdzisušā dzinēja siltumu un kļūst par “arestantu” šaurajā motortelpā. Lai cik neērti šķiet katru rītu pirms dzinēja iedarbināšanas palūkoties zem motora pārsega, tomēr ir vērts pacelt pārsegu un ieklausīties, vai no dzinēja dzīlēm nenāk žēlabaini ņaudieni,” aicina dzīvnieku aizstāvji.

Alternatīva ir pie motora pārsega pieklauvēt – lai kaķi pamodinātu un sabiedējot liktu mēģināt tikt ārā. “Tas prasīs mazāk nekā minūti, taču var izglābt kāda dzīvnieciņa dzīvību,” aicina dzīvnieku aizstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

P.S. VIENALDZĪGAJIEM autovadītājiem var piebilst, ka, iedarbinot motoru bez pārbaudīšanas un bojā ejot dzīvniekam, tiek sabojāti arī motora pievadošie vadi vai pat motors).

Jāpārbauda arī tas, vai kāds mincis nesēž uz jūsu automobiļa riepas. Ja kaķis būs aizmidzis, tas jūsu tuvošanos nedzirdēs un pamodīsies vien tad, kad jūs sāksit braukt un sašķaidīsit dzīvnieku galertā, jo tas nepaspēs aizbēgt.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vladislavs Deikuns
    0

    Vladislavs Deikuns

    Tapeic busim saudzigak pret kaķem un saviem auto,un es piesaucu uzlikt aizsargus zem motora kam vini nav,kaķi ielist nevar un motors aizsargats no dubļem

    10.11.2015 21:28

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas