Uz tautas sapulci atnāk 3000 cilvēku; izskan pamatotas bažas par veselības nozares nākotni

0 komentāri

Aptuveni 3000 cilvēku pulcējās uz arodbiedrību rīkotu tautas sapulci, lai pievērstu Saeimas un valdības uzmanību problēmām izglītībā, veselībā un arī citās nozarēs.

Kā pasākumā vēstīja arodbiedrību pārstāvji, valsts drošība esot apdraudēta – par to liecina rindas uz medicīnas pakalpojumiem, kā arī zemas algas policistiem un skolotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Kadru trūkums, ārstu trūkst, māsas trūkst, jaunākais medpersonāls, tas ir viens. Otrs – finansējums, rindas, pacienti nevar tikt laikus uz izmeklējumiem. Tas it tas, kas mūs sāpina. Visiem šīs algas it kā kāpj apkārt. Varbūt, ka visi ir apmierināti. Varbūt varētu kādreiz pievērsties arī medicīnai, to ko prasa ES – to procentu zināmo no IKP. Uz tā rēķina varbūt varētu arī pielikt algas mediķiem.”

Foto

Ja finansējums nozarei netiks palielināts, mediķi draud pieprasīt premjera Māra Kučinska demisiju. Rīt nodos valdībai, un Saeimai tiks nodots saraksts ar astoņām prasībām. Pēc tautas sapulces tās dalībnieki devās gājienā pa Rīgas ielām.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas