Uz robežas divām Krievijas pilsonēm atsaka ieceļošanu Latvijā; viņas aizsūtītas mājās

0 komentāri

Divām Krievijas pilsonēm atteikta iebraukšana Latvijā, jo viņas uz robežas nav spējušas pamatot savus vizītes mērķus, informē Valsts robežsardze.

Grebņevas robežkontroles punktā konstatēts, ka Latvijā ieceļojošās divas Krievijas pilsones intervēšanas laikā nevar pamatot ieceļošanas mērķi. Sagatavoti ieceļošanas atteikumi pie robežas, personas aizsūtītas uz Krieviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lidostas Rīga robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka no Amsterdamas ieceļojošs Latvijas pilsonis atrodas policijas meklēšanā. Persona aizturēta un nodota policijas darbiniekiem.

Terehovas robežkontroles punktā par viltotas vadītāja apliecības izmantošanu aizturēts no Latvijas ar automašīnu izbraucošais Tadžikistānas pilsonis. Uzsākts kriminālprocess. Tāpat uz šīs robežas par viltotas Austrijas transportlīdzekļa (tranzīta) reģistrācijas apliecības izmantošanu aizturēts Latvijā ar automašīnu iebraucošs Kanādas pilsonis, pret kuru uzsākts kriminālprocess.

Kopumā Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatējušas 41 likumpārkāpumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas