Uz Latvijas robežas aiztur desmit vjetnamiešus, vienu krievu un divus personu pārvietotājus

1 komentārs
Uz Latvijas robežas aiztur desmit vjetnamiešus, vienu krievu un divus personu pārvietotājus
LETA

Trešdien, 6. aprīlī, Alūksnes novadā par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu robežsargi aizturēja desmit Vjetnamas pilsoņus un divus personu pārvietotājus – vienu Lietuvas un vienu Tadžikistānas pilsoni, kā arī 1 valsts robežu nelikumīgi šķērsojušu Krievijas pilsoni.

Lietuvas un Tadžikistānas pilsoņi nodrošināja Vjetnamas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu valsts iekšienē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pret astoņiem Vjetnamas pilsoņiem uzsākts kriminālprocess par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā, pret Lietuvas un Tadžikistānas pilsoni – par apzinātu vairāku personu nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijas Republikā, savukārt pret Krievijas pilsoni uzsākts kriminālprocess par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu.

Nepilngadīgie Vjetnamas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Daugavpils, savukārt pārējie likumpārkāpumi ievietoti Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Kopš gada sākuma par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu kopumā aizturēti 46 trešo valstu piederīgie, tostarp 33 Vjetnamas pilsoņi un 11 personu pārvietotāji, 5 Krievijas, 2 Ukrainas, 1 Tadžikistānas, 1 Lietuvas, 1 Latvijas un 1 Moldovas pilsonis, savukārt pērn visa gada garumā – 463 trešo valstu piederīgie, tostarp 309 Vjetnamas, 70 Irākas, 30 Afganistānas un 25 Krievijas Federācijas pilsoņi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Matematike
    0

    Matematike

    Kurš gudrais cepa šo? Tad 13 vai 11? 8 vjetnamieši vai 10?

    08.04.2016 19:31

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas