Uz Latvijas ceļiem sākas intensīva remontsezona; jārēķinās ar sastrēgumiem

0 komentāri

Līdz ar silto laiku uz valsts autoceļiem atgriezušās remontstrādnieku brigādes. Kopumā šovasar paredzēts atjaunot 1100 kilometrus ceļa. Tas nozīmē satiksmes ierobežojumus, luksoforus uz šosejām un ilgāku gaidīšanas laiku.

Ceļu būvnieki gan ir nikni uz Finanšu ministriju, kuras darbinieku rīcība draudot apturēt astoņus vērienīgus projektus, lielāka skaidrība varētu būt nākamnedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas tuvumā visintensīvākie darbi norisinās Ulbrokā, kur turpinās rotācijas apļa izbūve, savienojot Rīgu ar Tīnūžu-Kokneses ceļu. Remontdarbi notiek uz autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava posmā no Ķeguma virzienā uz Jaunjelgavu. Šeit, septiņu luksoforu posmu šķērsošanai, jārēķinās ar papildu pusstundu. Ar tādu pašu gaidīšanas laiku jārēķinās, braucot no Vecumniekiem Neretas virzienā. Satiksmes ministrs skaidro, ka šovasar vērienīgi ceļu remonti notiks visā valsts teritorijā.

Trauksmi ceļ biedrība Latvijas ceļu būvnieks, kuras vadībā ir bijušais premjers Andris Bērziņš. Būvnieki ir nikni uz Finanšu ministriju, kura devusi rīkojumu apturēt visus iepirkumu konkursus, kuru līgumcena pārsniedz 5,22 miljonus eiro. Kopumā apdraudēti astoņi vērienīgi projekti.

Biedrības izsūtītās vēstules valsts pirmajām personām gan vainagojušās panākumiem, un jau nākamnedēļ iesaistītās puses sēdīsies pie sarunu galda, lai situāciju risinātu.

Saeima marta sākumā uzdeva valdībai vērtēt vairāk nekā 10 000 Latvijas iedzīvotāju parakstīto iniciatīvu Par ceļiem bez bedrēm, kas cita starpā paredz akcīzes nodokli novirzīt ceļu remontam un uzlabošanai, kā arī atjaunot Autoceļu fondu.

Lai varētu veiksmīgi plānot savus maršrutus, iedzīvotājiem ir vērts ieskatīties remontdarbu interaktīvajā kartē, kas ievietota mājaslapā lvceli.lv

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas