Uz Inčukalna gudrona dīķa tiek uzklāts 500 000 eiro vērts plēves segums

0 komentāri

Īpašas plēves ieklāšana virs nesen sabiedrības uzmanības centrā nonākušā un plašu rezonansi izraisījušā Inčukalna gudrona dīķa norit pēc plāna. Ieklāšanas darbus paredzēts pabeigt jau šīs nedēļas nogalē.

Ūdens necaurlaidīgs pārklājums sērskābā gudrona dīķim tiek veidots, lai nepieļautu tajā palikušā piesārņojuma sajaukšanos ar lietus un sniega kušanas ūdeņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārklājumu sāka veidot oktobrī, un darbi izmaksās aptuveni pusmiljonu eiro. Pagaidu pārklājums virs dīķa paliks līdz attīrīšanas darbu atsākšanai.

Tie tika pārtraukti šovasar, jo starp attīrīšanas darbu veicēju Skonto būve un pasūtītāju – Valsts vides dienestu – radās domstarpības par nepieciešamo finansējumu. Tagad strīds tiek risināts tiesā, bet jauns darbu veicējs, kas turpinās iesākto, tiks meklēts tuvākajos mēnešos.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas