Utis izvēlas galvas, kuras tiek mazgātas bieži

4 komentāri

Utis ir problēma par kuras eksistenci mēs visi zinām, bet skaļi bieži vien vairāmies runāt. Bez Tabu saņēmis ziņu no kādas satrauktas skatītājas.”Labdien! Esam vairākas mammas, kuras satrauc kopīga problēma, kaut arī mūsu bērni mācās dažādās Rīgas skolās. Rudenī saņēmām informāciju no skolas, ka klasē, tai skaitā arī mūsu bērniem ir pedikuloze, jeb utis. Visa ģiemene tad uzsāk cīņu ar “kukainīšiem.” Lieki pieminēt, ka šie matu  mazgāšanas līdzekļi nebūt nav lēti,” vēstulē pauž skatītāja. 

Satrauktie vecāki informē, ka pēc veiksmīgas izārstēšanās, pēc pāris nedēļām utis ir atkal klāt. Jo, acīmredzot, citās ģimenēs naudas trūkuma dēļ, vai arī vienaldzības dēļ nekas netiek darīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ir aplami domāt, ka mazie parazīti savu mājvietu izvēlas to bērnu galvās, kuri nāk no sociāli nelabvēlīgas vides, tieši pretēji, visvairāk sīkie parazīti izvēlas galvas, kuras tiek mazgātas bieži.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

4 komentāri

TOP komentāri

 • slinkums to silk
  0

  slinkums to silk

  Šodienas "dāmītes" nemaz nedrīkst kā kādreiz iet klasē un pārbaudīt bērniem galvas, pirmkārt, tas nav ētiski pret bērniem, otrkārt, reti kura "dāmīte" var pārvarēt savu slinkumu un mazgāt rokas pēc katra bērna galvas pārbaudīšanas, bet, ja nemazgā, tad bērnam ir tiesības neatļaut pieskarties viņa galvai, jo no iepriekšējā bērna, ja viņam kaut kas tur kust, var pārnest tos kukainīšus vai gnīdas nākamā bērna matos. Pārbaudīt vajadzētu, bet individuāli medmāas kabinetā, un ne jau to pārbaudi organizējot, nostādot bērnus rindā kā lielveikalā pie kases.

  02.12.2014 21:20

 • :)
  0

  :)

  zaebis ka es galvu nemazgaju :D

  02.12.2014 20:36

 • slimests
  0

  slimests

  Ja vēl kāds ir lasījis Šveiku, tad viņa apgalvojums bija ka utis rodoties no mācītājiem......

  02.12.2014 19:34

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas