Ušakovs stāsta par to, kā mazinās gaisa piesārņojumu Rīgā

0 komentāri

Lai mazinātu gaisa piesārņojumu galvaspilsētā, par ko Rīgai draud sods pusmiljona eiro apmērā, ir “jāstrādā pie satiksmes samazināšanas pilsētas centrā”, proti, jāievieš vairāk veloceliņu, jāsamazina autostāvvietu skaits, kā arī jāpopularizē sabiedriskā transporta izmantošana, telekanālam LNT stāstīja galvaspilsētas mērs Nils Ušakovs. Pasākumu plāns gaisa piesārņojuma mazināšanai vēl nav apstiprināts.

2010. gadā Eiropas Komisija (EK) ierosināja pārkāpumu procedūru pret Latviju saistībā ar gaisa piesārņojumu galvaspilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pagājuši ir četri gadi, taču aktīvas kustības šajā jautājumā nav bijis. Atsevišķi pozitīvi pasākumi Rīgā tika veikti, taču tie ir atsevišķi pasākumi. Savukārt visaptverošs Rīgas domes plāns par gaisa piesārņojuma mazināšanu nav apstiprināts,” intervijā “TV3 Ziņām” pauda vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš. Viņš pirms divām nedēļām vērsās Rīgas domē, prasot šī plāna izstrādi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas