Ušakova bijusī sieva Zaķu dienas pārstāvjiem piedāvājusi tikties ar Rīgas mēru

0 komentāri

Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) bijusī sieva Jeļena Ušakova Facebook lapas 1. februāris – Zaķu diena – visiem! administratoriem piedāvājusi 18. februārī plkst. 18.00 tikties ar galvaspilsētas mēru viņa kabinetā, lai atbildētu uz iniciatīvas autoru jautājumiem un pretenzijām par biļešu cenu paaugstināšanu sabiedriskajā transportā.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Laila Ivāna apliecināja, ka tikšanās notiks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt lapas administratori norāda, ka iniciatīvas sekotāji ir pret šādiem “slepeniem aicinājumiem uz pārrunām”, jo ar biļešu cenām neapmierinātie ir vismaz 5800 lapas sekotāju, un svarīgi, lai mērs vēršas pie visiem. Viņi arī nevēloties, lai pēc tam sabiedrībā notiek spekulācijas par slepenu tikšanos vai vienošanos.

“Mums nav, ko slēpt. Ja Ušakova kungs grib kaut ko teikt, lai to dara publiski lapā – visiem 5800 dalībniekiem redzot, lai visi varētu uzdot jautājumus internetā. Mēs esam par rezultātu,” uzsver sabiedriskās iniciatīvas autori.

Tāpat viņi norāda, ka 20. februārī plānotais pikets pie Rīgas domes nekādā veidā nav politisks pasākums pret Rīgas domes vadību, bet gan sabiedriskā viedokļa paušana par neapmierinātību ar biļešu cenām un pieprasījums pēc pamatojuma šādam lēmumam.

Ušakovas vēstules ekrānšāviņš ir publiskots minētajā Facebook lapā. Vēstulē Ušakova norāda, ka atsevišķi lapas dalībnieki jau apstiprināja ierašanos un jautā, vai arī citi plāno ierasties uz pārrunām.

Kā ziņots, piektdien, 20. februārī, no plkst. 18.20 līdz plkst. 20.00 Rīgas Rātslaukumā notiks sabiedriskās iniciatīvas 1. februāris – Zaķu diena – visiem! pārstāvju organizēts pikets pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu paaugstināšanu, vēsta pasākuma organizatori. Rīgas domē aģentūrai LETA apstiprināja, ka pieteikums šādam pasākumam ir saņemts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas