Ulmanim svarīgākais Latvijā ir tēva mājas

0 komentāri

Bijušais prezidents Guntis Ulmanis, runājot par to, kas viņam Latvijā ir vissvarīgākais, atklāj, ka tās ir viņa mājas.

”Vēsture un dzīve tā ar mani izrīkojās, ka tās mājas, kurās piedzimu, tika vardarbīgi nojauktas. Vienmēr esmu dzīvojis ar domu, ka es tās kādreiz atjaunošu,” atklāj Guntis Ulmanis, ”un, kad celtnieki man prasīja – ko tu gribi būvēt, teicu, ka negribu būvēt māju, es gribu uzbūvēt tēva māju! Ar to visu, kas ir raksturīgs šim jēdzienam, ar to sajūtu un mīlestību, ko senči ir ielikuši mūsos un ko mēs nodosim nākamajām paaudzēm. Lai kur mēs arī būtu, vienmēr gribēsim būt tēva mājās. Un es būtu bezgala laimīgs, ja tā domātu arī nākamās paaudzēs.” Vairāk skaties video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas