Uldis Umulis – vēstures skolotājs ar lielo burtu

0 komentāri

LNT Ziņu dienests turpina tikties ar cilvēkiem, kuri savu darbu dara tik aizrautīgi, ka spēj iedvesmot arī citus. Rubrikā 20 stāstos no sirds esam sagatavojuši stāstu par Limbažu novada ģimnāzijas skolotāju Uldi Umuli, kuru skolēni dēvē par skolotāju ar lielo burtu.

Audzēkņi atzīst, ka viņš ir iemācījis domāt un raudzīties tālāk par ierasto horizontu. Skolotājam ir jau vairāk kā 30 gadu pieredze un arī valsts viņu novērtējusi kā izcilu pedagogu, pasniedzot Atzinības krustu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skolotājs norāda, ka laikā, kopš viņš uzsāka savu darbu kā vēsturnieks, skolēni ir ļoti izmainījušies – viņaprāt šī brīža audzēkņi ir daudz atvērtāki.

Skaties video!

 

Skaties pilno interviju:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas