Ugunsdzēsēji vakar palīdzējuši stirnai un zalktim

0 komentāri

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji un glābēji ne vien dzēsa jau ierastos kūlas ugunsgrēkus, bet arī sniedza palīdzību savvaļas dzīvniekiem.

Babītes novadā stirna bija iekļuvusi norobežotā teritorijā un pašas spēkiem nevarēja izkļūt no tās ārā, savukārt Upes ielā Gulbenē kādā dzīvoklī zem skapja bija palīdis zalktis. Ugunsdzēsēji palīdzēja dzīvniekiem – stirna izlaista no teritorijas, bet zalktis noķerts un palaists brīvā dabā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji, neskatoties uz lietaino laiku, tik un tā devās izsaukumos uz kūlas ugunsgrēkiem. Piemēram, kūlas ugunsgrēks izcēlās 18. novembra krastmalā Daugavpilī, un pērnā zāle dega 150m² platībā.

Tāpat otrdien plkst. 20.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Rūpniecības ielu Rēzeknē, kur nodega saimniecības ēka un garāža.

Citviet Latvijā ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst aizdegušās dārza mājas, garāžas un bēniņus, kā arī ugunsgrēkus, kuros dega elektrības vadi, sadzīves mantas, atkritumi un divās dzīvojamās mājās dūmvados degošos sodrējus.

Kopumā šogad Latvijā reģistrēti 1845 kūlas ugunsgrēki. Glābēji atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un par to var tikt piemērots administratīvais sods.

VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un ugunsgrēku gadījumos nekavējoties zvanīt pa tālruni: 112.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas