Ugunsdzēsēji: bez saskaņota komandas darba uguni nenodzēst

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Priekšstats par ugunsdzēsējiem parasti ir visnotaļ virspusējs. Tomēr viņu darba loks ir krietni vien plašāks par ugunsgrēku dzēšanu – cilvēku glābšana ceļu avārijās, uz ūdens u. c. – tā ir ugunsdzēsēju ikdiena, un nebūtu pārspīlēts, ja viņus sauktu par glābējiem.

Režisors Roberts Vītols ar savu radošo komandu radījis īsfilmu Glābēji, kas stāsta par Liepājas ugunsdzēsēju glābēju darbu. Skatītājs var dziļāk ielūkoties ugunsdzēsēju ikdienā un dažādu glābšanas darbu specifiku – ugunsgrēku dzēšanu, ķīmisko produktu noplūdes ierobežošanu ūdenī, palīdzību ceļu satiksmes negadījumos, darbu augstumā, ūdenslīdēju darbu. Ugunsdzēsēji filmā atzīst, ka teiciens – visi par vienu un viens par visiem – pilnībās atbilst viņiem, jo ugunsdzēsēju darbā ārkārtīgi svarīgs ir komandas darbs. Skaties, kā ugunsdzēsēji strādā ikdienā, kā viņi sevi uztur formā un attiecas pret savu uzdevumu.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas