Ugunsdzēsēji: bez saskaņota komandas darba uguni nenodzēst

0 komentāri

Priekšstats par ugunsdzēsējiem parasti ir visnotaļ virspusējs. Tomēr viņu darba loks ir krietni vien plašāks par ugunsgrēku dzēšanu – cilvēku glābšana ceļu avārijās, uz ūdens u. c. – tā ir ugunsdzēsēju ikdiena, un nebūtu pārspīlēts, ja viņus sauktu par glābējiem.

Režisors Roberts Vītols ar savu radošo komandu radījis īsfilmu Glābēji, kas stāsta par Liepājas ugunsdzēsēju glābēju darbu. Skatītājs var dziļāk ielūkoties ugunsdzēsēju ikdienā un dažādu glābšanas darbu specifiku – ugunsgrēku dzēšanu, ķīmisko produktu noplūdes ierobežošanu ūdenī, palīdzību ceļu satiksmes negadījumos, darbu augstumā, ūdenslīdēju darbu. Ugunsdzēsēji filmā atzīst, ka teiciens – visi par vienu un viens par visiem – pilnībās atbilst viņiem, jo ugunsdzēsēju darbā ārkārtīgi svarīgs ir komandas darbs. Skaties, kā ugunsdzēsēji strādā ikdienā, kā viņi sevi uztur formā un attiecas pret savu uzdevumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas