Uguns posts Krāslavā: mājā sadeg dzīvs cilvēks

0 komentāri

Ugunsnelaimē Krāslavas novadā pagājušajā diennaktī gājis bojā cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

No rīta plkst. 5.27 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Krāslavas novada Kalniešu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, vienstāvu dzīvojamā māja dega ar atklātu liesmu. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, tika atrasts bojā gājis cilvēks. Plkst. 6.50 ugunsgrēks tika lokalizēts, bet ugunsgrēka likvidācijas darbi vēl turpinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plkst. 14.35 VUGD saņēma izsaukumu uz Mazā Rencēnu ielu Rīgā, kur dega šķūnis. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg koka šķūnis 120 m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 16.10.

Plkst. 16.25 tika saņemts izsaukums uz Višķu ielu Daugavpilī, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija liela gāzes koncentrācija. Ugunsdzēsēji glābēji kopā ar Valsts policijas darbiniekiem no ēkas evakuēja 20 cilvēkus, savukārt Latvijas Gāzes dienesta darbinieki veica gāzes noplūdes likvidāciju. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja ēku, un jau pēc trīs stundām iedzīvotāji varēja atgriezties savos mājokļos.

Plkst. 18.38 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Baraviku ielu Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamās mājas pirmais stāvs 25 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 60 gadus vecs vīrietis, kurš guva apdegumus. Plkst. 20.30 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, sadzīves priekšmeti, kūdra, koks, koka gulšņi, riepas, divas vieglās automašīnas, ēkas starpstāvu pārsegums, ēkas griesti un jumts, dārza māja, sodrēji dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā arī nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem Aizputes ielā Priekulē, kur trīs cilvēki bija iestrēguši liftā. Ugunsdzēsēji glābēji manuāli liftu nolaida un cilvēkus atbrīvoja.

Pagājušajā diennaktī VUGD saņēmis 50 izsaukumus – 28 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkā bojā gāja viens cilvēks, savukārt cieta viens.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas