Uguns noposta daudzbērnu ģimenes māju

0 komentāri

Savinu ģimene Salaspilī vakar nonākusi neapskaužamā situācijā. Kamēr saime bijusi aizņemta ikdienas darbos, krāsns defekta dēļ aizdegusies viņu nelielā koka mājiņa. Par mata tiesu no nāves paglābusies jaunākā ģimenes atvase – septiņus gadus vecā meitiņa. Šobrīd visa daudzbērnu ģimene palikusi bez pajumtes.

Skaistu un lepnu savrupmāju rajona vidū stāv Savinu ģimenes necilā būdiņa, kurā vakar izcēlās ugunsgrēks. Degšana nebija spēcīga, jo noslēgtajā ēkā kārtīgām liesmām nepieticis skābekļa, taču gruzdēšana bijusi tik pamatīga, ka tagad mājā dzīvot vairs nav iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez pajumtes un iedzīves tagad palikuši četri pieaugušie, viens vidusskolnieks un trīs sākumskolas un pamatskolas vecuma meitenes. Ģimenes galva Sergejs saka – paldies Dievam visi dzīvi. Brīdī, kad parādījās dūmi mājā bijusi jaunākā – septiņus gadus vecā meita un sievasmāte, kura dzīvo šīs pašas ēkas otrā pusē. Sergejs knapi valda asaras. Visa dzīve apgriezusies kājām gaisā un tagad jāsāk atkal no nulles.

Lai palīdzētu Savinu ģimenei atkal tikt uz kājām, aicinām vērsties Salaspils novada domes Sociālajā dienestā, kur jums izstāstīs, kas cietušajiem šobrīd visvairāk nepieciešams, vai arī zvaniet cietušajiem personīgi pa tālruni 29972001. Visi kopā sniegsim palīdzīgu roku un labie darbi nepaliks nepamanīti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas