Ubagotājs slepšus zem kartona plakāta izklaidējas iPhone

1 komentārs

Sociālajā tīklā Facebook publicēti attēli, kuros redzams, kā kāds ubagotājs slepšus aiz kartona gabala, uz kura uzrakstīts sirdi plosošs lūgums pēc palīdzības, izklaidējas kompānijas Apple ražotā viedtelefonā iPhone.

Šādus Facebook publicējis kāds Latvijā dzīvojošs lietotājs. Portāls Skaties.lv neatbild par fotogrāfiju autentiskumu, taču attēlos nav acīmredzamu pēdu par to, ka tajās varētu būt izmantotas kādas attēlu apstrādes metodes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: facebook.com/raimonds.kovalenoks

Foto: facebook.com/raimonds.kovalenoks

Foto: facebook.com/raimonds.kovalenoks

Foto: facebook.com/raimonds.kovalenoks

Jau ziņojām par kādu ubagojošu tantiņu, kas slimnīcas seifā nodevusi 1200 eiro, bet mājās devusies ar taksi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • suns
    0

    suns

    nav ubagu ir tikai cilvēki,kas par tādiem strādā,ir arī priekšnieki,kas šo visu uzrauga un saņem savu daļu no ienākumiem.....beidziet reiz atbalstīt šo rūpalu ar saviem centiņiem.......

    12.11.2014 15:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas