Ubagojoša tantiņa slimnīcas seifā nodod 1200 eiro; mājās dodas ar taksi

18 komentāri

Austrumu slimnīca savā Twitter kontā vēsta, ka brīvdienās ievesta sieviete, kas slimnīcas seifā atstājusi 1200 eiro. Tas būtu nieks, ja viens dāma ikdienā nenodarbotos ar ubagošanu Centrālās stacijas apkaimē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Slimnīcas ārsti un administratīvais personāls acīmredzot bija gana pārsteigti par ubagojošās sievietes rocību. Turklāt pēc ārstēšanās, lai dotos mājās, sieviete izmantojusi taksometra pakalpojumus.

18 komentāri

TOP komentāri

 • Ringla
  0

  Ringla

  Un pareizi darīs! Kāpēc man jāmaksā nodokļi?

  08.12.2014 18:16

 • Inga
  0

  Inga

  Lieciet tantiņai mieru! Jūs neko par viņu nezināt. Jūs nezināt viņas likteni, nezināt neko par šo naudu. Neskaudiet veca cilvēka zārka naudas izcelsmi!

  04.11.2014 15:52

 • Inga
  0

  Inga

  Piekrītu!

  04.11.2014 15:49

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas