Twitter parādījies jauns ”haštags” #NilaLoģika

0 komentāri

”Dodos zagt. Ja pieķers, atdošu nozagto, lai novērstu jebkādas spekulācijas par ētikas normu pārkāpumiem.” Šādas un līdzīgas ”tviterpērles” parādījušās pie jaunizveidotās mirkļbirkas jeb ”haštaga” #NilaLoģika.

Jaunā mirkļbirka izveidota neilgi pēc tam, kad N. Ušakovs paziņojis, ka viņa padomnieka Jāņa Dzanuškāna birojs atmaksās Rīgas domei 35 tūkstošus eiro par šaubīgo un nekvalitatīvo pētījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šķiet, ka cilvēki, izmantojot #NilaLoģika, pauž visu, kas pēdējā laikā sakrājies, domājot par Rīgas domes darbu.

Lūk, citi ieraksti Twitter ar mirkļbirku #NilaLoģika:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas